Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Балканско Првенство 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12345
TOPIC: Балканско Првенство 2012
**
#27394
Балканско Првенство 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
По незнам кој пат, Чачак, 28.04.2012
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27422
Re: Балканско Првенство 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Датумот би требало да трпи промени. На ист датум има Мистер Европа во Мадрид, квалификации за добивање на Про лиценца.Голем број ќе заминат тамо.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27462
Re: Балканско Првенство 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
BALKAN CHAMPIONSHIPS 2012
Cacak, Serbia
April 27-30th
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27774
Re: Балканско Првенство 2012 6 Years, 2 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28945
Re: Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 150
Балканско 2012. Ова се луѓето кои ќе не преставуваат на ова првенство.

Официјални лица, делегати и судии.
- Бобан Ѓороски
- Милан Глигороски

Натпреварувачи.
- Јовче Василевски - ветерани
- Баже Јорданов - јуниори (сигурен сум во моја близина полесно ќе му се котролира нивот на шеќер во крв и нема да има испади)
- Лесна - Сергеј Цветковски
- Средна - Владимир Ангелов или најверојатно Бодибилдинг класик до 180 (ќе видиме каде ќе е најпогодно за него)
- Полутешка - Антонио Андоновски и Живорад Милутиновиќ.

Со среќа нека ни е. Поаѓаме утре рано сабајле. Се надевам ќе најдеме превоз денес
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28946
Re: Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 2
среќно, само напред!
foxy
Junior Boarder
Posts: 27
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female
The administrator has disabled public write access.
Sweat like a pig look like a fox
 
#28989
Re: Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 3
Makedonskata repezentacija zavrsi so prijavuvanje na Balkanskoto i da vi kazam, spored prvicnite informacii, konkurencijata e strasno silna.
Kako i da e, da im posakame sreka sepak utre da pominat najdobro.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#28995
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 5
Juniori +75kg

1. mesto Kristian Pavlov (Bug)
2. mesto Cvetelin Todorov (Bug)
3. mesto Slobodan Miletić (Srb)
4. mesto Daniel Nikolov (Bug)
5. mesto Blagoj Jordanov (Mak)
6. mesto Sanel Cekic (BiH)
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#28996
Re: Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 3
Prvicni informacii direktno od direktorot. Vo prviot del, Jovce prv vo Veterani, Baze petto mesto vo juniori do 75 kg.
Od tri prodolzuva vtoriot del od Prvenstvoto kade ke nastapat uste tijca nasi natprevaruvaci, Vladimir, Zika i Antonio.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#28997
Re:Балканско Првенство 2012 5 Years, 12 Months ago Karma: 5
Veterani

1. mesto Jovce Vasilevski (Mak)
2. mesto Pavel Lubenov (Bug)
3. mesto Tas Esef (Tur)
4. mesto Cengiz Güçlü (Tur)
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
Go to topPage: 12345

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда