Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

European Men’s BB and CBB Championships
(2 viewing) eopavelnorb, (1) Guest
Go to bottomPage: 1234567
TOPIC: European Men’s BB and CBB Championships
#23516
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/05/24 10:13 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#23519
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
МАКЕДОНИЈА.
Ако имаше некој кој после Балканското, каде еден искомплексиран тип упорно не провоцира неколку години наназад нарекувајки не намерно ФИРОМ, се сомневаше во тоа кои и сме и што сме, еве ви една официјлна фотка од сајтот на Светската федерерација.


И без логото за поубаво ужување во сликата
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/05/24 15:27 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#23520
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#23540
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
Во петокот пред да заминеме за Софија темава имаше 4.500 посети, а сега има 7.300.
Очигледно е дека е страшно посетена и актуелна, но поочигледно е и тоа дека сите се затечени од постигнатиот резултат. Како никој да не очекуваше дека Зоран е потенцијал за Шампионска титула во Европа.
Најинтересен е фактот што луѓето прашуваат дали ова беше IFBB Европско првенство?!
Луѓе, имате официјални страни, просурфајте и ќе видите дека ДА, ЗОРАН КОЛЕВСКИ го постигна најголемиот успех во аматерскиот македонски бодибилдинг, искачувајки сена врвот на Европското првенство.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/05/26 07:57 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#23545
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
Можеби минатогодишниот пласман на Зоран Колевски на Европското, 9-то место, им даде погрешна престава за неговиот потенцијал. Но, да ве потсетам дека тој за влакно го изгуби финалето минатата година и борбата меѓу најдобрите во Европа. Ако сме заборавиле, тој минатата година не влезе ни во финале на Балканско, што не значи дека е до толку лош.
Еве една фотка од минатогодишните четири финалисти.
Ако минатата 2010 промашивме со форма (ќе да е до годините), годинава не оставивме ништо на случајот. Откако предходно ги видовме кои се и какви се
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#23581
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 11 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/05/28 15:50 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#23763
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#23765
Re: European Men’s BB and CBB Championships 6 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28609
Re:European Men’s BB and CBB Championships 6 Years ago Karma: 24
Malku zastarena tema, no naidov na interesni sliki

Na vtorata vo pozadina, Atanas Nikolaev, moj prijatel, balkanski i evropski sampion za 2010, vo kategorijata na Zoki.
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2012/04/10 12:26 By mafmaf.
The administrator has disabled public write access.
 
#28611
Re:European Men’s BB and CBB Championships 6 Years ago Karma: 150
На првата во позадина многу страсна фаца
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234567

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда