Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12345
TOPIC: Балканско 2011
#21754
Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 150
Балканското Првенство во бодибилдинг, фитнес и боди-фитнес за мажи и жени 2011 ќе се одржи од 6-8 Мај во Босна. Репрезентацијата ќе се одреди на Куп натпреварот кој ќе се одржи недела дена предходно во Скопје.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21766
Re: Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 13
Edvaj cekam... Lani si pominavme odlicno
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#21774
Re: Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 150
Доаѓаш на шетање или имаш сметки за израмнување ???
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21783
Re:Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 5
Ke ima li kategorija do 75 kg kako polanskoto vo Bor ?
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#21785
Re:Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 150
Кога официјално од Балканска федерација ќе добијам поделба на категории, тогаш со сигурност ќе можам да ти кажам.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21791
Re:Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 5
Baze wrote:
Ke ima li kategorija do 75 kg kako polanskoto vo Bor ?
da se doizrazam ,vo juniorskata kategorija.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#21794
Re:Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 150
Некој разбрал и без изјаснување.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21797
Re:Балканско 2011 7 Years, 3 Months ago Karma: 5
Gjoroski wrote:
Некој разбрал и без изјаснување.
знам дека разбрал но сепак да се доизразев
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#22433
Re:Балканско 2011 7 Years, 2 Months ago Karma: 13
Dali imate info tocno koj datum i na koja lokacija ke bide balkanskoto godinava? znam deka vo Bosna,no koj grad?
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#22444
Re:Балканско 2011 7 Years, 2 Months ago Karma: 150
Тузла. Датумот си стои на почетокот на темата.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда