Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2017
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Атлета на Македонија 2017
#36871
Атлета на Македонија 2017 9 Months, 2 Weeks ago Karma: 150
Државно првенство на Македонија во бодибилдинг и фитнес, АТЛЕТА НА МАКЕДОНИЈА 2017, ќе се одржи на 14 Октомври во Скопје. Ден кога свечено ќе го одбележиме јубилејот на 30 годишно постоење. Ќе има многу гости кои се од големо значење за промоцијата на бодибилдингот и фитнесот во Македонија и регионот. #bbffmofficials #bbffmacademy
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36880
Атлета на Македонија 2017 9 Months, 1 Week ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37023
Атлета на Македонија 2017 4 Months, 3 Weeks ago Karma: 150
Официјални резултати
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2017/10/26 12:45 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда