Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2017
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Куп на Македонија 2017
#36690
Куп на Македонија 2017 1 Year, 2 Months ago Karma: 150
Традиционалниот Куп натпревар, Куп на Македонија 2017 ќе се одржи во Скопје на 15 Април. Овде ќе поставуваме се во врска со тој настан, кој воедно преставува и јубилеј од тој натпревар, 30 години. Од 1987 година, традиционален првенствен натпревар во бодибилдинг и фитнес (боди-фитнес, бикини, класик бодибилдинг), за мажи и жени, јуниори и сениори, Куп на Македонија. Квалификации за Европско првенство 2017, Санта Сузана, Шпанија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2017/02/22 20:44 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36691
Куп на Македонија 2017 1 Year, 2 Months ago Karma: 150
Шампионот на Макеоднија за 2015, Ибрахим Врановци, се очекува на сцена да се појави во подобра форма од пред 2 години. Ќе успее ли?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36693
Re:Куп на Македонија 2017 1 Year, 1 Month ago Karma: 150
Куп на Македонија 2017, категорија Боди-Фитнес, за прв пат во Македонија на сцена ќе имаме можност да ја видиме шпанската повеќекратна шампионка и освојувач на неколку интернационални титули, меѓу кои, Арнолд Класик Европа и Олимпија Аматери, Мариа Божиновска.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36752
Куп на Македонија 2017 1 Year ago Karma: 150
КУП НА МАКЕДОНИЈА 2017,
Официјални резултати
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2017/04/19 20:04 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36882
Куп на Македонија 2017 10 Months, 2 Weeks ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда