Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2016
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Атлета на Македонија 2016
#36641
Атлета на Македонија 2016 1 Year, 8 Months ago Karma: 150
Државното првенство, Атлета на Македонија 2016 во Бодибилдинг и Фитнес ќе се одржи на 17 Септември 2016 година во срц КАЛЕ, во Скопје со почеток во 19 часот. Настанот можете да го следите овде или на ФБ линкот
www.facebook.com/events/918593371600084/

Натпреварот е традиционален и единствен каде се избира македонска рпрезентација која ќе не преставува на Светското бодибилдинг и фитнес првенство за 2016 година и каде се раѓаат нови македонски бодибилдинг легенди и шампиони.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36645
Атлета на Македонија 2016 1 Year, 7 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36890
Атлета на Македонија 2016 10 Months, 2 Weeks ago Karma: 150
Резултати
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2017/06/14 10:34 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36960
Re:Атлета на Македонија 2016 8 Months, 3 Weeks ago Karma: 0
despacito
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
www.idsduigroup.com
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда