Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Најдобри за 2015
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Најдобри за 2015
#36499
Најдобри за 2015 2 Years, 4 Months ago Karma: 150
Согласно постигнатите резултати во натпреварувачката 2015, ова се најдобрите натпреварувачи во бодибилдингот и фитнесот, како и најдобриот клуб за 2015.
Согласно Одлуката, овие најдобри натпреварувачи за 2015 ќе бидат и првите стипендирани натпреварувачи од страна на ББФФМ во 2016 година.
Честитки за резултатите и среќа на сите во следната година.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/12/25 11:18 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда