Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2015
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Атлета на Македонија 2015
#36297
Атлета на Македонија 2015 2 Years, 9 Months ago Karma: 150
АТЛЕТА НА МАКЕДОНИЈА 2015, ќе се одржи на 10.10 2015 во Скопје. Сите кои започнаа или планираат да започнат со своите подготовки за настап на државното првенство во бодибилдинг и фитнес, им посакуваме успешни подготовки. Натпреварот е квалификации за Светското првенство за мажи, кое же се одржи во Шпанија од 5-9 Ноември - Бенидорм и Светското првенство за жени кое же се одржи од 13-16 Ноември во Будимпешта, Унгарија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36299
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 8 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36305
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 8 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36306
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 8 Months ago Karma: 150
Категории
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/08/10 11:44 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36309
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 8 Months ago Karma: 150
Нешто повеќе од 6 недели до државното првенство на Македонија во бодибилдинг и фитнес, Атлета на Македонија 2015.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/08/25 17:06 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#36314
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 7 Months ago Karma: 5

Еве ново промо видео
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
Last Edit: 2015/09/05 21:11 By undertaker_vojce.
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#36315
Атлета на Македонија 2015 2 Years, 7 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36318
Re:Атлета на Македонија 2015 2 Years, 7 Months ago Karma: 5
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#36330
Атлета на Македонија 2015 2 Years, 6 Months ago Karma: 150
Уште само 6 дена до државното првенство на Македонија во бодибилдинг и фитнес, Атлета на Македонија 2015, во организација на Бодибилдинг и фитнес федерацијата на Македонија. Квалификации за Светското првенство 2015.
11.10.2015, срц КАЛЕ-Скопје
Регистрација на натпреварувачите во 12.00 часот
Почеток на натпреварот во 19.00 часот
Гостин позер, Оливер Аџиевски IFBB PRO
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/10/05 10:49 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда