Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

2014 Куп на Македонија
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...10
TOPIC: 2014 Куп на Македонија
*
#35772
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 1
Ѓороски wrote:
jackpro wrote:
vo koja prodavnica mozam da nabavam boja i odprilika kolku e cenata???

Од 1.500 денари, нагоре. Можеби ќе има кај нас.sto boja ke ima bobi koja firma imam jas za edno mackanje ke nemam za balkanskoto
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35775
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 150
alexmikonos wrote:
Ѓороски wrote:
jackpro wrote:
vo koja prodavnica mozam da nabavam boja i odprilika kolku e cenata???

Од 1.500 денари, нагоре. Можеби ќе има кај нас.sto boja ke ima bobi koja firma imam jas za edno mackanje ke nemam za balkanskoto


Во моментов немам ништо од понуда. Дали со сигурност ќе имам, неможам да кажам сега. А за на Балканско, ќе најдеме.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35787
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 0
дали се одреди тајмингот на започнување на натпреварот?
jackpro
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35788
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 150
jackpro wrote:
дали се одреди тајмингот на започнување на натпреварот?

Пријавување во 12.00 во Дом на АРМ
Финале, почеток во 19.00.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35789
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 0
сега за сега како е со натпреварувачи, има интерес или?
jackpro
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35790
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 150
Секогаш има, но вистинската слика е на денот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35791
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 0
dokolku pretsavuvas klub,mora da bidi sertificiran ili ne,i ako nastapuvas individualno kotizacijata od 1000 denari se plaka na samiot den?
jackpro
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35792
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 150
jackpro wrote:
dokolku pretsavuvas klub,mora da bidi sertificiran ili ne,i ako nastapuvas individualno kotizacijata od 1000 denari se plaka na samiot den?

Клубот мора да биде член на федерацијата. Котизација се плаќа на самиот ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35793
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 0
dali pokonkretno znaete kade moze da se dojde do boja vo makedonijava posto,mnogu retko se najduva?
jackpro
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35794
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 10 Months ago Karma: 150
jackpro wrote:
dali pokonkretno znaete kade moze da se dojde do boja vo makedonijava posto,mnogu retko se najduva?

Сеуште нема одлучено, можеби ќе има кај мене.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...10

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда