Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

2014 Куп на Македонија
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...10
TOPIC: 2014 Куп на Македонија
*
#35741
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 150
Mr.1 wrote:
Уште едно кратко прашање, дали кремата за потемнување ја добиваме за време на пријавувањето, ако не каде може да се најде и купи ?

Ни купачи, а ни боја, организаторот на натпреварот нема обврска да набави за ониекои планираат да се појават на натпревар. Побарај по продавници и клубови.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35745
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 0
Натпреварот ќе се одржи во домот на АРМ или има некои промени?
Mr.1
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35746
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 150
Mr.1 wrote:
Натпреварот ќе се одржи во домот на АРМ или има некои промени?

За сега останува Дом на АРМ.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35747
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 0
во минатото јуниорите беа до 23 години и немаше категории,дали е нешто променето или...?
Mr.1
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35748
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 150
Mr.1 wrote:
во минатото јуниорите беа до 23 години и немаше категории,дали е нешто променето или...?

Во минатото јуниорите беа до 21, сега се до 23. Дали ќе има категории зависи од одѕив.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35752
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 0
колку минути треба да трае песната за време на позирањето?
Mr.1
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35753
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 150
Mr.1 wrote:
колку минути треба да трае песната за време на позирањето?

На натпреварите во МК, не правиме ограничување. Освен ако е видливо дека некој ќе забега и станува не инстересн за публика. Тогаш се гаси музика.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35754
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 1
Ѓороски wrote:
Mr.1 wrote:
колку минути треба да трае песната за време на позирањето?

На натпреварите во МК, не правиме ограничување. Освен ако е видливо дека некој ќе забега и станува не инстересн за публика. Тогаш се гаси музика.
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35755
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 1
ajde jas da skrsam ledot da ne kazete deka se krijam koga se spremam oficijalno se spremam za kupot vo maj i za balkanskoto so lesno na site sto se spremaat
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35756
Re:2014 Куп на Македонија 3 Years, 11 Months ago Karma: 1
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...10

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда