Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2013
(2 viewing) eopavelnorb, (1) Guest
Go to bottomPage: 1234
TOPIC: Атлета на Македонија 2013
#34545
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
DoN`GjOrGi wrote:
Jas mislam deka bolje bi bilo da ima paricen nadomestok da kazem okolu 30 000 denari za bench press,
Veruvam deka ima dosta snazni i jaki maski vo Mkd
i deka Sigurno ke se soberat barem 30 dusi koga ke cujat tolkava nagrada
So samoto prijavuvajne i plakajne po 1000 den od clen,bi se izvadile tie pari,pametno neli?


Се сложувам. Само што мислам дека убаво ќе биде да има и 30 различни категории каде победникот ќе добие по 1.500. Тогаш ако не собереме 10-15 души, за ништо не не бива,
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34891
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago  
2 weeks
Ivan_zrn

The administrator has disabled public write access.
 
#35110
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Атлета на Македонија 2013
26 Октомври, Охрид

Категории.
Бодибилдинг
- Јуниори до 23 год.
Сениори
- до 70 кг
- до 80 кг
- до 90 кг
- над 90 кг

Фитнес Опен (Една категорија)
Бикини Опен (една категорија)
Бодибилдинг Класик Опен (една категорија)
Ветерани Опен (една категорија)

Бенч Прес
Јуниори (една категорија)

Сениори
- до 82,5 кг
- над 82,5 кг

Пријавување во бодибилдинг и фитнес клуб "Фит Форм" Охрид од 12 часот
Финале почеток од 19 часот, Дом на Култура, Охрид.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35130
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago  
so sreka na site koi sobrale hrabrost da go pokazat ona na koe naporno rabotele so meseci,godini,na site koi izdrzale i bile uporni do kraj...
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#35137
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Со среќа на сите и од мене и да стане еден добар натпревар!

п.с. Чекаме слики од мерењето:)
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#35140
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 13
Rezultati?kategori?sliki???
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#35141
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 20
.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#35142
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 20
.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#35143
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 20
.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#35144
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 20
.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда