Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2013
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1234
TOPIC: Атлета на Македонија 2013
#34163
Атлета на Македонија 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 150
Значи вака. Државното првенство ќе се одржи годинава во Охрид. Домаќин е фитнес центарот ФИТФОРМ. Првичен датум, кој во сабота ќе се потврди дефинитивно е 26 Октомври 2013. Повеќе информации во текот на следната недела.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34165
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 15
Odamna nemalo natprevar vo Ohridon
SO sreka i so lesno na site sto ke se podgotvuvaat.
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#34188
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 5
daleekuu nekako
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#34190
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 150
Таман да средиш форма а може и да се развиеш попат
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34194
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 150
Дефиниран е датумот на државното првенство за 2013. 26.10.2013, Охрид.
Бодибилдинг, Бикини-Модел, Бодибилдинг Класик и Бенч Прес.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34212
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago  
Ајде и јас за проба оваа год
Ivan_zrn

The administrator has disabled public write access.
 
#34213
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
На здравје крштевка
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34505
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 4
4E IMA PARI4NA NAGRADA ZA BEN4OT ILI DA SI NOSIME PARI )))))))
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#34516
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 150
DoN`GjOrGi wrote:
4E IMA PARI4NA NAGRADA ZA BEN4OT ILI DA SI NOSIME PARI )))))))

Носете за поголема да биде

Шала на страна. После 5-ти Октомври ќе има по прецизна информација за ова.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34539
Re:Атлета на Македонија 2013 4 Years, 7 Months ago Karma: 4
Jas mislam deka bolje bi bilo da ima paricen nadomestok da kazem okolu 30 000 denari za bench press,
Veruvam deka ima dosta snazni i jaki maski vo Mkd
i deka Sigurno ke se soberat barem 30 dusi koga ke cujat tolkava nagrada
So samoto prijavuvajne i plakajne po 1000 den od clen,bi se izvadile tie pari,pametno neli?
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
Go to topPage: 1234

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда