Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Ревија Охрид 2013
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Ревија Охрид 2013
#34063
Ревија Охрид 2013 4 Years, 9 Months ago Karma: 150
Охриѓанецот Душaн Неданов победник на ревијалниот боди билдинг натпревар.

Охриѓанецот Душан Неданов е победник на првиот ревијален боди билдинг натпревар, кој се одржа на „Плажата Кадмо“, а го организираше фитнес центарот „Фит Форм“. Втор заврши Љупчо Дамчевски од Демир Хисар додека третото место му припадна на Јован Бочвароски од Охрид.
Во женска конкуренција триумфираше Елена Митреска. Прва придружничка и е Виолета Переска, а втора Ива Алексиќ.

Жири

Семра, гостинка.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/07/29 09:17 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#34065
Re:Ревија Охрид 2013 4 Years, 9 Months ago Karma: 5
Браво за идеата, секоја чест за организаторот, многу би било добро барем 10% од теретани да дават свој придонес кон бодибилдингот и фитнесот во Македонија само така спортот ќе оди во нагорна линија, честитки до учесниците. Дуки одличен, браво и за Љупчо ни го нема на форумот одамна да ни се пофали со некоја фотка, како и да е целиот настан е за респект.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#34071
Re:Ревија Охрид 2013 4 Years, 8 Months ago Karma: 4
otsuten sum posto nemam mnogu vreme inaku ziv sum hehe
LEE
Gold Boarder
Posts: 175
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда