Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Услови за натпревар
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Услови за натпревар
#32550
Услови за натпревар 5 Years ago Karma: 0
Здраво ја сум нов на форумот,би сакал да знам кои се услови за натпреварување,вежбам веќе 5 години и би сакал да видам како е и да се натпреварува,фала однапред.
теодор
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#32555
Re:Услови за натпревар 5 Years ago Karma: 150
теодор wrote:
Здраво ја сум нов на форумот,би сакал да знам кои се услови за натпреварување,вежбам веќе 5 години и би сакал да видам како е и да се натпреварува,фала однапред.

Во сите нормлано држави, натпреварувачите се дел од клубови, а клубовите вршат пријава на натпреварувачите. Освен кај нас.
Овде, сите државјани на РМ (поради тоа што и двата натпревара се од национален карактер) имаат можност да се пријават и да учествуваат на натпревар. Пријавувањето е на денот на натпреварот, во 12 часа на локација која предходно се определува.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32559
Re:Услови за натпревар 5 Years ago Karma: 0
Фала многу друже...
теодор
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда