Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

2013 Куп на Македонија
(2 viewing) eopavelnorb, (1) Guest
Go to bottomPage: 1...56789101112
TOPIC: 2013 Куп на Македонија
#32691
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
Иако трет, се надевам дека до следниот викенд ќе ја дотера формата и ќе го постигне својот најдобра резултат на балканското, Владимир.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32692
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
Спремен за пресметка и со натпреварувачи од поголем калбар, Антонио.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2013/04/21 20:47 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#32693
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
Одлична презентација и извојувана победа над два МКД Шампиони. Деан.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32694
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
Дел од луѓето од кои во иднина се очекува поголем и вистински ангажман на натпртеварите во МКД, каде на сцена ќе донесат конкуренција и бројност.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32695
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
И во иднина, Спортикс ќе биде дел од сите натпревари во државава со целата палета и екстра попусти.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32696
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 5
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
Last Edit: 2013/04/21 22:09 By undertaker_vojce.
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#32697
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 5
Има убави слики само да ги средам и ќе ги поставам
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
Last Edit: 2013/04/21 22:15 By undertaker_vojce.
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#32698
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 5
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#32699
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 150
Мартин, јуниорскиот победник и Антонио
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32700
Re: 2013 Куп на Македонија 5 Years ago Karma: 5


undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
Last Edit: 2013/04/21 22:22 By undertaker_vojce.
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
Go to topPage: 1...56789101112

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда