Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: bench press
#29886
bench press 5 Years, 9 Months ago Karma: -12
zdravo koga ke ima natprevar vo diganje na bench press
tajfun1
Junior Boarder
Posts: 30
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#29888
Re:bench press 5 Years, 9 Months ago Karma: 5
За каде прашуваш? гледам дека се интересираш за меѓународни натпревари(таму е темата) а инаку не познавам таква дисциплина дигање на бенч прес...кој дига клупа
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#29892
Re:bench press 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
На државното во Гевгелија ќе го има и тоа и оваа година.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29897
Re:bench press 5 Years, 9 Months ago Karma: -12
aha a koga e toa vo koj mesec
tajfun1
Junior Boarder
Posts: 30
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда