Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2012
(2 viewing) eopavelnorb, (1) Guest
Go to bottomPage: 1...4567891011
TOPIC: Атлета на Македонија 2012
*
#30654
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/08 12:20 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30655
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/08 12:22 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30656
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/08 12:23 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30657
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/08 12:26 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30658
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/08 12:28 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30662
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 4
Претседателе, а зарем не требаше девојките да бидат во 2 категории?
Само Олгица имаше фитнес точка со акробатика, а сепак беше споредувана и во категорија body fitness.
Кутрата се изнамачи со точката, што сепак беше за почит и одлична за гледање, а сепак на крајот наместо да си земе медал, како г-динот Сергеј на пример што секоја година самиот себе си се победува (што не е мала работа и не е лесно), таа беше споредувана во комбинација со сите.
Пропуштам нешто или сум збунка ?
Igor
HARDCORE
ВИП
Posts: 133
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mali1705981 igor_bbk"hotmail.com ZVER Location: Skopje Birthday: 05/17
Last Edit: 2012/10/08 19:44 By Igor.
The administrator has disabled public write access.
Effort = Results
 
#30668
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 3
E pa cestitki do site posebno do Stole koj sto godinava se pojavi vo forma koja ne moze da se sporeduva so minatogodisnata. Sudenjeto moze da si go tolkuva koj kako saka i koj kolku razbira.No kako sto kaza predsedatelot Stole mozebi bil osteten no ne mnogu zatoa sto e mlad i nadezen. Bidejki bev sprecen da go gledam vo zivo natprevarot i edinstveno so slusnav deka Stole navistina bil osteten toa bese preku razgovori so luge BILDERI koj dosta dobro go razbiraat ovoj sport no sega koga veke imame i ubavi fotografii i jas mozam da potvrdam deka ne malku e osteten za pobednik vo apsolutna.
No se nadevam deka ova nema da go razocara i da go natera da se otkaze od ponatamosnite natprevaruvanja tuku ke go natera na naredniot natprevar da izleze vo uste podobro izdanie zatoa sto mislam deka toj e so dobri predispozicii da bide uste podobar.
Pozz Stole samo napred i bidi siguren deka ti si apsolutniot pobednik na ovoj natprevar.
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#30669
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Igor wrote:
Претседателе, а зарем не требаше девојките да бидат во 2 категории?
Само Олгица имаше фитнес точка со акробатика, а сепак беше споредувана и во категорија body fitness.
Кутрата се изнамачи со точката, што сепак беше за почит и одлична за гледање, а сепак на крајот наместо да си земе медал, како г-динот Сергеј на пример што секоја година самиот себе си се победува (што не е мала работа и не е лесно), таа беше споредувана во комбинација со сите.
Пропуштам нешто или сум збунка ?


Прифатена сугерстија и пропустот веднаш ќе се поправи.
Од овој момент. Олгица е новиот македонски Шампион во фитнес жени.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/10/09 09:37 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#30670
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30671
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 0
Alek bt
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...4567891011

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда