Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...11
TOPIC: Атлета на Македонија 2012
*
#30295
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 5
povezbuvate?? daj be falete se nesto fali motivacija
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#30296
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Нема спортски дух во државичкава наша....
Само Шампиони
Синоќа, додека гледав фудбал, на крајот еден пријател стана и почна да вика
"Скапаници, нерешено". И сите почнавме да се смееме. До вчера 99,9% сигурни дека ќе изгубиме, после два натпреавра и нерешено не знаеме да цениме....и тоа во гости.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30304
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 4
Stole wrote:
povezbuvate?? daj be falete se nesto fali motivacija

Epa aj da najavam eden napad na shampionskata titula na Kup na Makedonija 2013 i Balkansko prvenstvo...
Boban
I will STOP winning when you STOP losing!!!
Gold Boarder
Posts: 174
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Bobo_biceps@hotmail.com Location: Ohrid
The administrator has disabled public write access.
GET big or DIE trying!!!
 
#30325
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Од далеку ги плашиш луѓето....
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30330
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 15
Boban wrote:
Stole wrote:
povezbuvate?? daj be falete se nesto fali motivacija

Epa aj da najavam eden napad na shampionskata titula na Kup na Makedonija 2013 i Balkansko prvenstvo...Aaaaa odlicno, znaci ke se druzime
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#30337
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ти за дружење, прв да се нацрташ
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30383
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 3
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#30392
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: -6
male male
Fiko
Senior Boarder
Posts: 51
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#30436
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Навистина, многу чуден народ сме. Роден за пишување прирачници за самоуништување. 3 месеци од постоење на темава, скоро 9.000 прегледи, а 5 страни коментар. Никако да се вклучат пазачиве во позитивни дискусии, да допринесат за вжештување на атмосферата, во подигнување на спортот на повисоко скалило, во популаризација, во подршка на натпреварувачи на организатори ... Се само сеирџии. Чекаат некој да подбуцне нешто, да гледаат сеир. Нема ваков народ, никаде во светот.
Сум бил скоро низ целиот балкан присутен на домашни натпревари. Таков спортски дух ние овде можеме само да сонуваме. Генетски промени е потребно да ни се изврши, за да бидеме достојни во носење на такво големо име со така силна и голема историја, Македонија, Македонци.
Можеби, тоа е причината што не не ценат и признаваат. Самите не знаеме да се цениме, да се вреднуваме вистински колку што вредиме, да допринесеме за подобро наше заедничко утре.
Како би реагирале ако ви кажам дека Димитар Димитров, со својот калибар и титули (Европска, Светска) за својот настап бара 300 евра, дека Оливер Аџиевски професионален билдер за својот настап побара само да му се подмират патните трошоци кои истотака не надминуваат повеќе од 300 евра, дека Мирко Петровски во Борис на купот настапи без паричен надоместок а е истотака Професинален билдер, што ќе кажете за награден фонд од 300 ЕВРА?!
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30444
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 5
totalno ste vo pravo Pretsedatele.. ova e strasna rabota mkd.. nemame nikakov sportski duh... eve uste 12-13 dena e takmicenjeto site traat i samo cekaat nesto da se napise..daj objasnete podetalno sto kako kje bide.. vo koja sala vo gevgelija ke se odrzuva vo kolku ke e merenjeto.. ja misalm deka veke e vreme sportski pozdrav do site sto se spremaat i pisuvajte druzete se... ne se spremate za mr.O majkata.....
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...11

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда