Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...11
TOPIC: Атлета на Македонија 2012
*
#30102
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Од Раде, во најава веќе имаме напад и соборување на светскиот рекорд во бенч прес на државното во Гевгелија. Настан, кој со настапот на Оливер Аџиевски, не смее да се пропушти.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30104
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 5
Ѓороски wrote:
Од Раде, во најава веќе имаме напад и соборување на светскиот рекорд во бенч прес на државното во Гевгелија. Настан, кој со настапот на Оливер Аџиевски, не смее да се пропушти.


E taka mi se sviga.. mora da pocne da se zagreva malce situacijava ali osekam ke bide pojako od prethodnata godina... mada i lani bese TOP!!!
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#30120
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 6 Months ago Karma: 150
Се бара клупа на која Раде ќе го собори Светскиот рекорд во бенл без опрема
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30149
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ајде бе македонци, ве нема никаде со фотки, коментари...сите по теретани се развежбале
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30150
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Местото каде ќе се одржи државното првенство 2012.
Ќе го издржи ли подот притисокот на половина тон ?!
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30151
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Одговорниот за забавниот дел од натпреварот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30178
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 5
5 weeks out
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#30179
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 150
Stole wrote:
5 weeks out
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30196
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 1
samo napred- mn dobra forma pozz
nikolan
Expert Boarder
Posts: 90
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 05/20
The administrator has disabled public write access.
 
#30234
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 5 Months ago Karma: 0
Oва ко што гледам ќе биде најинтересна Атлета до сега, штета што нема да бидам во можност да присуствувам
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
Go to topPage: 12345678...11

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда