Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1...4567891011
TOPIC: Атлета на Македонија 2012
*
#31552
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
Штета го избришал видеото со неговото најавување за Атлета, такво најавување нема ни Фил Хит за Мр.О

Не ни му треба да се спрема кога он е веќе во форма

instagram.com/p/TRlnzRyjCY/
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
Last Edit: 2012/12/16 19:28 By TrajcheE.
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#31605
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 2
Ovoj na Golubica me potsekja epten, ama vo fitnes izdanie hahahaha... Dobar e maliot, 13% masti, ima dve kocki vekje ushte 4 mu ostanuvaat do April, stiskajte palci:D
Skeptic
Senior Boarder
Posts: 40
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#31606
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 0
Само го листав форумов немав намера да се најавувам и слично ама кога ја видов темава и последните 10-тина поста си викам да ве прашам:
Зашто му обрнувате внимание воопшто на Стефчо? Кутриот мисли дека за една година стана експерт колку што ни Ѓороски не е со своето животно искуство
Hellsing
Senior Boarder
Posts: 52
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/01
The administrator has disabled public write access.
 
#31617
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 150
Јас би сакал Стеф да издржи до крај, без разлика што и како ќе успее со формаи да се појави на сцена.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#31625
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
edvaj cekam da zastanam ramo do ramo so stef
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#31627
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
Ако е така па и јас да испаднам
Посмешно да биде
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
Go to topPage: 1...4567891011

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда