Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...11
TOPIC: Атлета на Македонија 2012
*
#29876
Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Најверојатен можен датум, 06. Октомври 2012, Гевгелија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/07/18 10:41 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29885
Re: Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 5
BIG LIKE !
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#29887
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 4
Ѓороски wrote:
Најверојатен можен датум, 13. Октомври 2012, Гевгелија.

Претседателе, Вие ова како намерно?
Igor
HARDCORE
ВИП
Posts: 133
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mali1705981 igor_bbk"hotmail.com ZVER Location: Skopje Birthday: 05/17
The administrator has disabled public write access.
Effort = Results
 
#29890
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29891
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Igor wrote:
Ѓороски wrote:
Најверојатен можен датум, 13. Октомври 2012, Гевгелија.

Претседателе, Вие ова како намерно?


Да не те малтретирам, натаму/наваму
башка, ќе покажеш некоја убава кафана
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29898
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Првично датумот беше одреден врзувајки се со светкиот куп во Словенија. Но на тој датум има Арнолд Класик Европа, каде ќе настапуваат МК прставници, па од таа причина дефинитивен датум за Државното за 2012, во бодибилдинг, фитнес, боди-фитнес и bench press, е 06.10.2012. Место и домаќин си останува исто. Благодарам на разбирањето
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29907
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Чекам една потврда и ќе објавиме едно изненадување...
Ако го биде.
Ќе објавам, доста веќе со множина кога множината не заслужила
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29909
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Она што го најавив, е ве можност и да го соопштам како дефинитивна информација.
Оливер Аџиевски годинава ќе биде специјален гостин, позер, на државното во Гевгелија
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29911
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 5
Конечно, да го видиме нашиот активен IFBB pro такмичар и кај нас . Дефинитивно ќе биде празник за очи.
Mario.Jovanovski
www.napumpajse.com - GET READY
Expert Boarder
Posts: 139
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2012/07/20 15:26 By Mario.Jovanovski.
The administrator has disabled public write access.
 
#29917
Re:Атлета на Македонија 2012 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...11

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда