Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 1...45678910...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#28707
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Карите ќе можат да се купат на лице место, на врата, на денот на одржувањето.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28711
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
A dali e utrdena cenata na kartite i kolku bi cinele?
NikolaD85
Junior Boarder
Posts: 33
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 05/27
The administrator has disabled public write access.
 
#28714
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
100-150, се чека одлука
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28726
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 4
kartite ke bidam 150 den,na vrata, konecna odluka!
dosega bea po 100 denari, 50 denari - ili + za 1 covek neznaci nisto,
ama za takmicarite,e mnogu,i onaka golem paricen pridones odi za najdobrite,pa da im se isplati trudot, pozdrav.
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#28731
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
Јас до сега не сум бил на ваков натпревар и не очекував дека ке бидат толку евтини картите. И реално треба да бидат поскапи зашто не се одржува ваков настан секоја недела. И 200-250 денари не е скапо да се одвојат 2-3 пати во годината, а тоа мислам дека доста ке помогне и на федерацијата и на натпреварувачите.
NikolaD85
Junior Boarder
Posts: 33
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 05/27
The administrator has disabled public write access.
 
#28741
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Абе, јас сакам поевтини, ама овој ДОНОВ....шеф е не врата, јбг.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28749
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 4
Nikola, ima bednici koj na vrata pusat kur za 100 denari,a ne pak za 200-250.
Realna suma e 150 denari,od minatogodisnata Atleta pa navaka,sekoja karta,za
Kup na Mkd, i Atleta na Mkd, ke bide 150 na vrata.
Ako ima nekoj izmeni,blagovremeno site ke bidat izvesteni.
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#28766
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ден пред голем настан во светот на МК бодибилдингот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28767
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 13
So srekja i so lesno neka im e na momcite ( i devojkite dokolku gi ima godinava). Pomina najteskoto,sega preostanuva jadenjeto,odmorot i pozingot! se nadevam deka ke ima dobra druzba i korektno odnesuvanje> Pozdrav:)
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#28769
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
Со среќа на сите натпреварувачи и се гледаме таму
NikolaD85
Junior Boarder
Posts: 33
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 05/27
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...45678910...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда