Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 1...3456789...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#28568
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ако некој му се мисли дали е добар за да застане на сцена на натпревар, долго ќе се премислува. Најмеродавен начин е кога ќе стоиш со сите нив рамо до рамо. Тогаш ќе ги видиш колку се и дали се толку добри
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28603
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Сега ме прашаа дали дефинитивно натпреварот ќе биде во Дом на АРМ во Скопје, затоа што не сум пишал сеуште 100%
Значи, 100% Дом на АРМ Скопје, пријавување во 12, финале од 19.00.
21.04.2012
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28612
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Почнува одбројување.
Од утре 10.9.8.7.....
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28614
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Почнува одбројување.
Од утре 10.9.8.7.....Epa aj vreme e da pocnam so dietata malku poozbilno
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28618
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 3
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Почнува одбројување.
Од утре 10.9.8.7.....Epa aj vreme e da pocnam so dietata malku poozbilno


So srekja na site i dobra forma ,ajde samo uste najlesnoto ostana )))))
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#28625
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 4
da dajt gospod site mrsni kako hamburgeri da iskocite na scena,a jas seiri da vi pukam
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#28629
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 1
DoN`GjOrGi wrote:
da dajt gospod site mrsni kako hamburgeri da iskocite na scena,a jas seiri da vi pukam

ti si poznat covek u moe maalo site te zborat da znaes
a ja na tebe gledam kako gospoT
i koga kje bide sea ova kupov, nemoj da bides u oblaci kje dojdam autogram da ti baram i da se slikam so tebe
ako me odbies togas si necovek.


patem srekjno na site sto gi izdruzuvaat poslednite denovi od rigorozniot rezim.
Georg
Conceive Believe Achieve
Gold Boarder
Posts: 176
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
 
#28632
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ова госпоТ, со големо Т. Како ТАПЧО
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28633
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 1
Ѓороски wrote:
Ова госпоТ, со големо Т. Како ТАПЧО

Ako bese so golemo D kje znacese nesto drugo, pa
Georg
Conceive Believe Achieve
Gold Boarder
Posts: 176
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
 
#28705
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
Za prv pat ke dojdam na eden vakov natprevar pa da vidam kako toa izgleda vo zivo. Se nadevam ke bide interesno
A kade mozat da se nabavat karti?
МаријаМ
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...3456789...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда