Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#28536
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 3
Ѓороски wrote:
Тапа се, се срамат да направат своја тема, а не слики да ти ставеле.
Да се исунчани или искварцани, значи со спремна боја, на сцена ќе ги соблечат тренерките од себе и ќе излезат само за позирање после, одма во тренерки до прогласување.

Sefe jas redovno si stavav sliki iako nikoj drug ne stavase i zatoa si pobediv de )))))))
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#28545
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Нормално, Игоре.
Затоа овие сите ќе изгубат Кој ги знае, може сега пред крај да се изналепат слики, па да не изненадат....
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28547
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Нормално, Игоре.
Затоа овие сите ќе изгубат Кој ги знае, може сега пред крај да се изналепат слики, па да не изненадат....Abe jas ako vi zalepam slika site ke se otkazat, ke treba sam da si nastapuvam i koga ke vidis poarno da si traam
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28548
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 3
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Нормално, Игоре.
Затоа овие сите ќе изгубат Кој ги знае, може сега пред крај да се изналепат слики, па да не изненадат....Abe jas ako vi zalepam slika site ke se otkazat, ke treba sam da si nastapuvam i koga ke vidis poarno da si traam

sefe ne slusnale ovie za marketing posle nekoj ke mu e kriv Antonio ne sumljame za tebe i da lepis i da ne lepis sliki stravot lozje cuva sepak stavi bar edna dve ne mora mnogu taze da se
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#28549
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Ти ако залепиш, ни јас нема да се појавам на натпревар
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28554
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 15
vlav wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Нормално, Игоре.
Затоа овие сите ќе изгубат Кој ги знае, може сега пред крај да се изналепат слики, па да не изненадат....Abe jas ako vi zalepam slika site ke se otkazat, ke treba sam da si nastapuvam i koga ke vidis poarno da si traam

sefe ne slusnale ovie za marketing posle nekoj ke mu e kriv Antonio ne sumljame za tebe i da lepis i da ne lepis sliki stravot lozje cuva sepak stavi bar edna dve ne mora mnogu taze da se
E ja bidejki vikas deka nemora mnogu taze da bide ke stavam edna da razbijam trema
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28555
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 150
Да бе, оваа ти е од последното спремање
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28556
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Да бе, оваа ти е од последното спремање


Me fati ej. Od togas se pominati 2.5 godini pa mozes da zamislis sega kolu sum naprednat
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28564
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 3
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Да бе, оваа ти е од последното спремање


Me fati ej. Od togas se pominati 2.5 godini pa mozes da zamislis sega kolu sum naprednat

Jako jako ama sepak ne e loso neso taze da stavis ))))))))
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#28565
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 10 Months ago Karma: 0
Дај бе стварно не сте фер ... Има некој прв пат се пријавува па тој ли треба да го крши мразот ?? а остај то.. уште се двоумам за појавување
Duki
Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда