Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#28203
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
До каде сме?
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#28217
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 15
TrajcheE wrote:
До каде сме?


Na pola pat
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28222
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Некој на пола пат, некој спремен
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28229
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 3
Ајде, батки. Јака година ќе биде оваа.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#28252
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
Antonio_Andonoski wrote:
TrajcheE wrote:
До каде сме?


Na pola pat


Со лесно нека еИнаку претседателе, до каде сме со тоа за што правевеме муабет, или се уште е рано?
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#28262
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Кај и да е, ќе треба да се стартува.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28319
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
Што бидна, што се одлучи за конечна локација ?
Mario.Jovanovski
www.napumpajse.com - GET READY
Expert Boarder
Posts: 139
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28321
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
99,9% Скопје во домот на билдерите (АРМ).
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28390
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
Ѓороски wrote:
99,9% Скопје во домот на билдерите (АРМ).

Pretsedatele, a ke ima nekoja bar mini paricna nagrada ili pak na pobednicite ke im bidat obezbedeni uslovite za balkansko mislam na pat, kotizacija.... ili seuste ne se znae sto kako...
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#28392
Re:Куп на Македонија 2012 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
Baze wrote:
Ѓороски wrote:
99,9% Скопје во домот на билдерите (АРМ).

Pretsedatele, a ke ima nekoja bar mini paricna nagrada ili pak na pobednicite ke im bidat obezbedeni uslovite za balkansko mislam na pat, kotizacija.... ili seuste ne se znae sto kako...


Ne mi e do nagrada da si znam na vreme nem da imam dopolnitelni trosoci potoa za balkanskoto ona ova... posto ako ima paricna nagrada taa sigurno ke se iskoristi celata za potrebite za na balkansko, ili pak kako nagrada federacijata ke ni gi obezbedi uslovite i trosocite za balkanskoto...ova mi bese zborot, za da si planiram na vreme...
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
Go to topPage: 12345678...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда