Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(2 viewing) Bobbysak, (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#27426
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 4
planiram vo lesna godinava da si ja probam srekata! so sreka na site
LEE
Gold Boarder
Posts: 175
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27558
Re:Куп на Македонија 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
Baze pocna ponedelnicki so podgotovka za kupot i za balkanskoto, so sreka na site sto se spremaat, se nadevam deka pak ke ima pogolem broj na natprevaruvaci i deka ke e interesno.... pa da ideme dobra ekipa na balkansko i da se obideme da osvoime po nekoj medal...
pozdrav.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#27607
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Antonio_Andonoski wrote:
IgoooR wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site
Antonio se spremas li ?Pa izgleda


Уши ти чадат од тренинг и кардио...изгледа, хм
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27610
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 1 Month ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
IgoooR wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site
Antonio se spremas li ?Pa izgleda


Уши ти чадат од тренинг и кардио...изгледа, хм
Dobro be pa i ti eeeeeeeeeee odma da nakodosis
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27672
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 4
jas tipovam za antonio,neznam zosto,ali osekjam deka ke bide full paket
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#27674
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 150
Секогаш си одел на ризик
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27687
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Секогаш си одел на ризик


Znaci jas sum natprevaruvac so visok rizik a???
koj znae kolku mi e koeficientot
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27693
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 150
Зависи како си спиел, ноќ пред натпревар
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27797
Re:Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 1
Ќе има бодибилдинг класик категорија? И како идеше таа, висина-100=максимална килажа за на сцена?
antonio88
Expert Boarder
Posts: 103
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27799
Re:Куп на Македонија 2012 6 Years ago Karma: 150
Ако има заинтересирани, а како што гледам има, ќе има и Бодибилдинг Класик категорија.
Ќе размислам само како ќе ги поделиме категориите, затоа што сигурен сум дека нема да имаме можност сите да ги има кои постојат.
Годинава на Балканското има само две категории, до и над 180 см висина.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11534
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда