Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Куп на Македонија 2012
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12345678...14
TOPIC: Куп на Македонија 2012
*
#27395
Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Квалификации за Балканско и Европско Првенство 2012
21.04.2012.
Место...дополнително ќе се објави но 99% е Скопје.

Среќно на сите кои се подготвуваат за овој натпревар.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27398
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 1
vreme bese da ne bideme vo iscekuvanje hahah so sreka na site so lesno
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27404
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Уште 17 недели....
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27405
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 1
dovolno vreme ima
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27406
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Којзнае, ќе се најде некој да каже дека пак не бил информирам на време...дома на лична адреса
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27417
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 15
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27418
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 4
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site
Antonio se spremas li ?
IgoooR
Expert Boarder
Posts: 119
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27419
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 15
IgoooR wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site
Antonio se spremas li ?Pa izgleda
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#27420
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 150
Antonio_Andonoski wrote:
Ѓороски wrote:
Уште 17 недели....


Abe spored moi presmetki izleguva deka ima uste samo 15 nedeli.

Kako i da e ima vreme za postignuvanje dobra forma, pa so sreka i so lesno na site


Не намерна грешка...иако во 2012 има толку недели до купот
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#27425
Re: Куп на Македонија 2012 6 Years, 3 Months ago Karma: 4
Uste ne znam koi drugi planiraat da izlezat, ama Antonio kje mi bide favorit, uste sega da si kazam
IgoooR
Expert Boarder
Posts: 119
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...14

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда