Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2004
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Атлета на Македонија 2004
#19666
Атлета на Македонија 2004 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Наскоро
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#19781
Re:Атлета на Македонија 2004 7 Years, 6 Months ago Karma: 9
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/10/04 10:39 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
#19782
Re:Атлета на Македонија 2004 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Како што е приложено од фотките на СееБО, на сликите се победниците по категории во таа, 2004 година.
Натпреварот се одржа во Прилеп и победници по категории се следниве
Лесна- Никола
Средна- Жика
Полутешка- Дејан
Тешка- Звонко

Апсолутен победник, Живорад Милутиновиќ-Жика.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#19783
Re:Атлета на Македонија 2004 7 Years, 6 Months ago Karma: 9
Хммм фала шефе,ова многумина не го знаат,особено помладите...АТЛЕТА има богата историја,добро е да што постои толку време
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда