Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Атлета на Македонија 2007
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Атлета на Македонија 2007
#19594
Атлета на Македонија 2007 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Кавадарци.
Двобој помеѓу актуелниот јуниорски победник и новопечениот Шампион, Мартин и Бобан Наумовски.
Почеток на една убава кариера.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#19595
Re:Атлета на Македонија 2007 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Сениори продолжување на доминацијата на Сергеј Цветсковски, со најдобра форма.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#19596
Re:Атлета на Македонија 2007 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Полутешка - враќањето на големиот Шампион на сцена во феноменлана форма и враќање на поразот 6 месеци предходно.
ЗОран Колевски и Андреј.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2010/09/29 19:36 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#19597
Re:Атлета на Македонија 2007 7 Years, 6 Months ago Karma: 150
Деби настап на Антонио АНдоновски, неуспешно враќање на Стефан Јаќовски и победна на Слободан Костов во тешка категорија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда