Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Вежба за задник
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Вежба за задник
#19544
Re:Вежба за задник 7 Years, 6 Months ago Karma: 9


Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/09/27 11:38 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
#19618
Re:Вежба за задник 7 Years, 6 Months ago Karma: 0
Gjoroski wrote:
trimceska andrijana wrote:
Samo iscekor zadnik spasava:P
СееБО упражњава и нешто друго, освен исчекор
Abe Seebo e srccc ama jas sum poveke za klasika iscekor vo mesto , so tegovi istiot vo dvizenje cekorejki niz teretana i cunc so tegovi za zadnik.
andonoska ane andrijana
Expert Boarder
Posts: 126
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female trimceska. andrijana trimceskaa@yahoo.com ane_antonio@hotmail.co.uk Location: GOSTIVAR Birthday: 10/04
The administrator has disabled public write access.
 
#19630
Re:Вежба за задник 7 Years, 6 Months ago Karma: 9
Исчекор во место и јас правам,делува...на почеток ми беше тешко да фатам ритам,се се учи,сега сум адванс вежбач ...овие денови почнувам со мртво дигање...кога ќе ме видите морам да бидам мистер фитнес боди
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#24075
Re:Вежба за задник 6 Years, 9 Months ago Karma: 0
Не можам да ги гледам видеата, имам некој проблем со јутјуб, може да ми кажете за какви вежби станува збор?
unknown-
Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#24109
Re:Вежба за задник 6 Years, 9 Months ago Karma: 150
Станува збор за видеа каде се опишани вежби за задник.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда