Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Belly fat
#17225
Belly fat 7 Years, 10 Months ago  
Здраво,веќе долго време се обидувам да го стопам салото на стомакот,ама некако тешко ми оди.Висок суm 176,а тежок 62 кила,така да килажата не ми е проблем,туку само салото.Ве молам да ми дадете некој совет,фала однапред!
andrejniko

The administrator has disabled public write access.
 
#17227
Re: Belly fat 7 Years, 10 Months ago Karma: 150
Поздрав, напиши ни начин на исхрана и вежбање. Како би можеле да корегираме и помогнеме.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#17309
Re: Belly fat 7 Years, 10 Months ago  
Епа секое сабајле јадам овесни снегулки со млеко,на ручек најчесто месо,а за вечера најчесто плазма бисквити во млеко(после вежбање) :)Благи работи,и нездрава храна имам исклучено.А навечер правам 6-7 вежби за стомачни.Иначе имам развиени стомачни(долого време ги имам вежбано)а неможат да ми се видат од салото,освен кога ке го затегнам со раце
andrejniko

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда