Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Ishrana
#34684
Ishrana 4 Years, 6 Months ago Karma: 0
Zdravo , sakam da ve prasam sto da jadam pred treningot a sto posle treningot , blagodaram.
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#34689
Re:Ishrana 4 Years, 6 Months ago Karma: 24
Што подразбираш за пред и после тренинг ?
Веднаш пред и потоа, или час два околу нив, т.е. некоја рамка од 5 часа ?
Дали имаш доволно добра храна во остатокот од денот ?
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#34691
Re:Ishrana 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Интересно е тоа што, оброците кои се пред и по тренинг се едни кои имаат поголемо значење, но не и најзначајни. Тоа што ќе го изедете непосредно пред тренинг, бидете сигурни дека нема да биде волшебниот напиток за експлозивен и силен тренинг. Најбитно е што јадете и дали сте постојани во текот на целиот ден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда