Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Milos Sarcev's Seminar
#18819
Milos Sarcev's Seminar 7 Years, 7 Months ago Karma: 9
Ако сте добри со англиски предлагам сите да ги погледнеме следниве видео прилози на Miloš Šarčev (IFBB),каде објаснува за начин на исхрана за мускулна масаSebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/09/07 02:24 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
#18953
Re:Milos Sarcev's Seminar 7 Years, 7 Months ago Karma: 9
Уште еден семинар со Милош Шарчев ББ легенда...

Демонстрација на вежби

Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/09/09 21:52 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
#19337
Re:Milos Sarcev's Seminar 7 Years, 7 Months ago Karma: 9
Анаеробен тренинг со Милош...раце...една серија цел тренинг,следете колку повотрувања прави,не е за џабе ИФББ про
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/09/23 09:58 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда