Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1234
TOPIC: ishrana za zgolemuvanje na masa
#24764
Re:ishrana za zgolemuvanje na masa 6 Years, 8 Months ago Karma: 150
SmokedOutLuger wrote:
Pa tezok sum 72 kila a Visok sum 177-178...

Слободно направи го тоа што го нашишав погоре.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#24765
Re:ishrana za zgolemuvanje na masa 6 Years, 8 Months ago  
Ok,fala ti mnogu
SmokedOutLuger

The administrator has disabled public write access.
 
#24775
Re: ishrana za zgolemuvanje na masa 6 Years, 8 Months ago  
Koga zborime za mesovo i ribava mislis vareni da se jadat ili przeni?
SmokedOutLuger

The administrator has disabled public write access.
 
#24776
Re: ishrana za zgolemuvanje na masa 6 Years, 8 Months ago Karma: 10
SmokedOutLuger wrote:
Koga zborime za mesovo i ribava mislis vareni da se jadat ili przeni?
Печена
1van
Moderator
Posts: 298
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 06/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26133
Re:ishrana za zgolemuvanje na masa 6 Years, 5 Months ago Karma: 0
Најпрво здраво на сите...

Вака сега... Имам проблем околу мојата тежина (во споредба со висината)! Ми треба правилна исхрана која ќе ја комбинирам со правилни вежби за да накачам мускулна маса! Ве молам за ХЕЛП

Инаку висок сум 180, тежок 64 кг.
TomeTheGreat
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда