Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

протеин
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: протеин
#36619
протеин 2 Years ago  
Имам едно прашање,како се конзумира протеин од белка во прав дали после тренинг или пред и дали може да се меша со протеин од сурутка 80% ?
petu

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда