Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Европска недела на Спортот
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Европска недела на Спортот
#36312
Европска недела на Спортот 2 Years, 8 Months ago Karma: 150
Бодибилдингот и Фитнесот преку националната федерација ББФФМ ќе биде дел од традиционалниот настан, Недела на Спортот. На штандот на ББФФМ ќе бидат присутни актуелните македонски бодибилдинг и фитнес Шампиони. Очекуваме сите наши пријатели да не посетат.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2015/08/26 20:03 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда