Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Што да сменам?
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 12
TOPIC: Што да сменам?
#36221
Re: Што да сменам? 3 Years, 1 Month ago  
Ѓороски wrote:
Овој период, слободно без проблем.
Ти благодарам на советите претседателе, ќе те послушам и следен тренинг малку поамбициозно ќе пробам да дигнам 100че Да намалам уште малку од суплементиве, ќе ти поминам и во дуќан по нови и да се пофалам со форма до каде сум стигнал
Dansio

The administrator has disabled public write access.
 
#36232
Re: Што да сменам? 3 Years ago  
Успешна акција, 2 пати 100ката дигната сношти, благодарам на советот
Dansio

The administrator has disabled public write access.
 
#36234
Re: Што да сменам? 3 Years ago Karma: 150
Баш ме радува за постигнатиот успех.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда