Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite
#36043
Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite 3 Years, 8 Months ago Karma: 0
Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite i moram da kazam deka sum zadovolen od napisanoto.Da se navratam na temata za koja i dojdov//vaka aktivno vezbam 1 godina imam 19ipol godini 192 cm sum visok i imam 75 kg.sakam da zemam kreatin glutamin BCaa i da gi pijam site naednas.koi bi mi gi preporacale da gi kupam i po koj redosled vo kolkava kolicina da gi pijam ?
loveGti
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36077
Re:Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite 3 Years, 8 Months ago Karma: 150
loveGti wrote:
Zdravo nov sum na forumov.Gi citav 90 % od temite i moram da kazam deka sum zadovolen od napisanoto.Da se navratam na temata za koja i dojdov//vaka aktivno vezbam 1 godina imam 19ipol godini 192 cm sum visok i imam 75 kg.sakam da zemam kreatin glutamin BCaa i da gi pijam site naednas.koi bi mi gi preporacale da gi kupam i po koj redosled vo kolkava kolicina da gi pijam ?

Добро ни дојде на форумот.
Прво што би сакал да знам е дали имаш цел која сакаш да ја постигнеш, пред било што да одлучиш да користиш од додатоци во исхраната.
Инаку, што се однесува до твоето прашање, да можеш сите тие погоре наброени додатоци да ги користиш во ист период, по следниов редослед и начин:
- Креатинот во денови кога тренираш после тренинг, а во денови кога не тренираш наутро по една доза.
- Глутаминот, можеш да го пиеш заедно со креатинот на истиот начин.
- БЦАА една доза пред тренинг, во денови кога тренираш, а денови кога не тренираш наутро.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда