Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: e toj e toj.
#35520
e toj e toj. 4 Years, 4 Months ago  
Ceka 2,3 meseca ama nisto rabota, josh nema mutant...
edna molba, sto e rabota zasto josh nema, edni decki mi odgovorisva deka pravile novu ambalazu na proizvod zatoj ne prakjale proizvodi. Kolko e tacno bog mil da znae...
Najgolem fan sam gi i zatoj prasuju.
izvinete za kumanovski...
Sportski pozdrav.
Vladimirtrk

The administrator has disabled public write access.
 
#35522
Re: e toj e toj. 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
Не се работи за правење нова амбалажа и слични опрадувања. Едноставно тие кои го увезувавме до сега, престанавме во моментов да го носиме од причина што цената на која се навикнавте нема шанси да се постигне. Ако дојде, цената ќе биде минимум за 30% повисока од досегашната.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда