Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Протеин
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Протеин
#35466
Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 0
Здраво сакам да се информирам повеќе за Whey Proteinot дали може повеќе да ми објасните како се корсти , за кои возрасти се препорачува, дали е здраво да се конзумира , кој се недостатоците и се тоа околу тоа . Благодарам
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#35471
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 0
/???
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#35473
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 2
protein od sirutka , odlicen izbor za posle trening , no i bilo koga vo denot i nema nikakvi stetni efekti mozhish da go piesh ako nemash dovolen dneven vnes na proteini , slobodno kupvaj i uzivaj
greene
Senior Boarder
Posts: 40
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35479
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 0
A и тој е нешо во вид на прашок така , кај може да го најдам ?
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#35480
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
FALK wrote:
A и тој е нешо во вид на прашок така , кај може да го најдам ?

Да, во вид на прашок со различни вкусови.
herkules.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=130&Itemid=85

Локација
herkules.com.mk/index.php?option=com_kunena&Itemid=56&func=view&catid=65&id=26076
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35483
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 0
a ова 2,3 кг за колку време отприлика се троши?
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#35488
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
FALK wrote:
a ова 2,3 кг за колку време отприлика се троши?

Falk, се работи за додатоци во исхраната. Тоа значи дека начинот на употреба е индивидуален и се базира на индивидуалнитре потреби и цели. Некому таа канта трае една недела, некому два месеца. Реков, се зависи што се сака да се дополни во исхраната и со која цел.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35492
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 0
Јас имам 17 години незнам колку е баш препорачливо за моја возраст ?
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
#35498
Re:Протеин 4 Years, 4 Months ago Karma: 150
FALK wrote:
Јас имам 17 години незнам колку е баш препорачливо за моја возраст ?

Ти си повеќе за гејнер отколку за протеински додаток.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35621
Re:Тренинг 4 Years, 2 Months ago Karma: 0
Исто така сакам да ве прашам множе звучи смешно ама како што се вика ко пита не скита , јас моментално работам на покачување маса , дали ке ми смета тоа што речиси секој викенд се качувам на Водно или ??? Фала многу
FALK
Maybe im not there but im closer than yesterday !!
Fresh Boarder
Posts: 12
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 12/15
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда