Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Тест почетна
Go to bottomPage: 1
TOPIC: ISHRANA
#35347
ISHRANA 4 Years, 5 Months ago Karma: 0
Дали конзумирање 150-200гр полумасна урда во текот на денот и 300мл млеко со 0,9 масленост пред спиење го успорува процесот на топење на масни наслаги?Неделно имам 5-6 пати тежински тренинг и 3-4 пати HIIT кардио тренинг.
BARSA
Junior Boarder
Posts: 27
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2013/11/16 17:45 By BARSA.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда