Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...45678910...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#556
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
Baze напиша:
А имали разлика дали ПВМ (најчесто протеин и дектроза)го испиеш одма после тренинг или закаснеш 5-10 мин ?

Воопшто не е битен тој фактор. Мој совет е тој ПВМ да се испие откако ќе се одмори 10 минути и ќе се стабилизра организмот, малку.
Важно е да биде се вклопено во ланецот кој е потребен за успех.
Исхара (доволна количина на белковини, ЈХ и масти), тренинг, одмор и додатоци во исхраната.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#557
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
100jmenov напиша:
I ima li uste proteini gjoroski?
Таа линија сеуште постои. Се разгледува можноста да се мешаат надвор од МКД, а да се дистрибуираат овде и пошироко.
Но, здравје
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#583
Линкови 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
Линкови кои вредат да останат запаметени.

www.ifbb.com/page_report.php?id=15

www.ifbb.com/page_report.php?id=28

(извини директоре, споени беа линковите)
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2009/06/06 07:24 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
#594
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 5
јас сакам мајчка и од таа линија:D
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#613
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 3
Ако има сеуште од таа линија на маички.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#617
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 5
Па да се надеваме дека има:D а ако нема ке го натераме претседателот да направе
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#686
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago  
koga ke izleze spisanieto?????inaku prvo bodibilding spisanie koe sum go kupil vo zivotot e bas herkules(so paljo na naslovna).
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#689
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 3
Директоре, дај пуштај го списанието.
Гледаш дека ни треба.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#690
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 3
Baze напиша:
Па да се надеваме дека има:D а ако нема ке го натераме претседателот да направе
Тежок е тој Баже на правење
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#707
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 5
хаха:laugh:
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
Go to topPage: 1...45678910...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда