Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...519520521522523524525526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#37492
Прашајте го Бобан Ѓороски 2 Months, 1 Week ago Karma: 150
Да продолжиме во новата, како што ја завршивме старата година, славенички и со екстра цени и попусти! #HerkulesVero #Sportiks #MagnusCentar #Gjoroski #diamondcupmkd
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37493
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 2 Months, 1 Week ago Karma: 150
Бодибилдингот со целото свое волшебство и убавина.
herkules.com.mk #школозашампиони
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37499
Прашајте го Бобан Ѓороски 2 Months, 1 Week ago Karma: 150
Кој се плаши од волкот лош
Во друштво на организаторот на државното бодибилдинг првенство на Бугарија, Велислав Нинов.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2018/01/10 12:32 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#37501
Прашајте го Бобан Ѓороски 2 Months ago Karma: 150
Насловна на 'Котелец' од 1987 година, со Наѓа Туторов, бодибилдинг Шампион на Македонија. #bbffmofficials
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37502
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 3 Weeks ago Karma: 150
Убав ден за почеток, официјален, на првиот работен дел од 2018 И во оваа година бидете дел од единствените, Херкулес продажни места.
#HerkulesVero #Sportiks #MagnusCentar #Gjoroski #DiamondCupMKD herkules.com.mk #школозашампиони
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37545
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 2 Weeks ago Karma: 150
Минатата година ББФФМ успешно стартуваше со проектот, ББФФМ Академија. Три генерации успешно го завршија курсот и се стекнаа со Сертификат, издаден од националната бодибилдинг и фитнес федерација, за бодибилдинг и фитнес инструктори. Сите кандидати успешно се ангажирани како инструктори во теретани низ Макеоднија, а дел од нив истото го работат надвор од државата. Во моментов трае огласот за почетокот на нова група, прва за 2018 година. Бидете дел од едно големо семејство, верификувајте го своето знаење со валиден документ или искористете го моментот да се едуацирате. #bbffmacademy
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37548
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 2 Weeks ago Karma: 150
Alkaly-X, креаалкалин формула, дополнително збогатен со Beta-Alanine, Arginine и Taurine. Достапен единствено во продажните места на Херкулес. Посетете не. #HerkulesVero #Sportiks #MagnusCentar #Gjoroski
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37552
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 1 Week ago Karma: 150
ХАРДКОР ГРУП доо - генерален увозник и дистрибутер на BioTech USA, Labrada, Scitec Nutrition, Maxximum Nutrition за Македонија во своите продажни места ХЕРКУЛЕС, имаат потреба од две лица, машко/женско, за работно место, продавач/ка. Кандидатите треба да ги исполнуваат следниве карактеристики:

- основно познавање од исхрана и суплементација за спортисти и рекреативци
- основно познавање за работа на компјутер
- релативно добро познавање на англиски јазик
- пристоен во комуникација, комуникативен
- спортски активни

Вашето CV можете да го испратите на нашатa електронска адреса, gjoroski@herkules.com.mk. Очекувајте да ве повикаме на информативен разговор.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37555
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 1 Week ago Karma: 150
Единствено во Херкулес
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#37556
Прашајте го Бобан Ѓороски 1 Month, 1 Week ago Karma: 150
Искористете го попустот кој сеуште трае...
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...519520521522523524525526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда