Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...3456789...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#458
Батки 8 Years, 9 Months ago Karma: 3
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
Last Edit: 2009/06/04 01:09 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
#462
Re:Батки 8 Years, 9 Months ago  
у живо и двајцата се поголеми
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#467
Re:Батки 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
Ех, Благодарам на убавите зборови. Сликава е од лани, од Европското каде Митко беше гостин позер.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#490
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago  
Koj e bilderot na slikata gore do HardCore logoto?
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#491
Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
100jmenov напиша:
Koj e bilderot na slikata gore do HardCore logoto?

Sergio Garcia
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#519
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago  
Samo jas prasuvam ama ako,vo posledno vreme citav nesto,pa da ve prasam-najdobar suplement koj bi se zemal za vreme na treningot?
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#528
Hard Enegry 8 Years, 9 Months ago Karma: 150
Многумина би ми поставиле еден куп на прашања, што и често се случува обично на е-маил, но ете вака јавно малку се плашат, од што, незнам. Како и да е, сепак вашите прашања ми помагаат во обликување на изгледот на списанието Херкулес и во подобрување на мојата активност во овие спортови.
Иако во последно време се пишуваат разни стории за оброци и суплеметни за време на вежбање, како и некакви си оброци на сред сон (ова беше хит кај група на екс мкд шампиони) јас сепак работите ги делам онака како што се. Спиењето е време за одмор и е непрекинато, а тренингот е време за вежбање и тоа е исто атака непрекинато.
Тоа што за време на тренинг ни е неопходно е надополнување на водата и минералните соли кои се губат за време на вежбањето. Значи никакви фенси ЈХ напитоци кои ќе доведат до јојо ефект со инсулинот, па така ќе се чувствувате и вежбајки со енергијата.
Hard Energy е изотоничен напиток од брендот Hardcore кој е одличен избор кој би го препорачал да се конзумира за вре ена тренинзите. Со неога помош се надополнува изгубената течност, минералните соли, но и се задржува дел од водата која е потреба во тие моменти. Не дозволува да се доведеме во состојба на дехидратација, која е кобна за секој, а особено за мускулното ткиво.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#531
Re:Hard Enegry 8 Years, 9 Months ago Karma: 3
100јменов, затоа е Директорот тука со тема, да одговара на прашања.
Слободно прашувај, ако не знае, ке му помогнеме
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#540
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago Karma: 5
А имали разлика дали ПВМ (најчесто протеин и дектроза)го испиеш одма после тренинг или закаснеш 5-10 мин ?
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#542
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 9 Months ago  
I ima li uste proteini gjoroski?
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...3456789...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда