Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...257258259260261262263...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#21395
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Претседателе,жалосно е сето тоа сите знаеме дека не оди во напредок овој спорт ако така продолжи,но годинава како што рече и веќе изминува,да се надеваме догодина на по успешна...се надевам деќа ќе се превземат строги мерки за сето тоа да се измени,вие како главен иницијатор,но треба и ние членовите колку-толку да помогнеме во сето тоа да се оствари...се надевам дека ќе се реши и работите ќе тргнат во подобар правец.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#21409
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 13
I jas silno veruvam i se nadevam deka rabotite ke trgnat vo najdobar pravec!
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#21415
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Znaci, ne sum sam
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21416
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Сам и неможе да се успее во сетоа тоа мора да се ангажираат повеќе стручни лица како и обични членови во постигнување на сето тоа,но и не само на форумот овде,сето тоа да се оствари во живо,таа морална поддршка.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#21417
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Jas sum otvoren za sorabotka. No nikoj ne saka da bide del od nesto kade e potrebno i da se brcne vo sopstveniot djeb
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21436
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Vo najava,
na prolet se nadevam deka ke uspeam da ja sostavam i ispecatam mojata prva kniga koja kako sto mozete da pretpostavite ke bide od oblasta na bodibildingot i fitnesot.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21440
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Претседателе,имав во план да ве прашам за школа(стручно образование) за фитнес и б.б. инструктори во другите земји на балканот па и пошироко каде ги има поточно,какви се услови имаат и колку време се изучува,но ми дојде на памет зошто па нема такво нешто во Македонија колку е изводливо тоа да се спроведе тука?
Мислам дека треба да се покрене некоја таква иницијата за остварување на сето тоа колку би било изводливо не знам,но мислам дека би можело да се направи такво нешто.
Тоа би било навистина добро ако има таква школа ќе има доволно заинтересирани за изучување на овој спорт.
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#21441
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 3
pretsedatel inspiracija so Skopsko a? ))))))
sala na strana ke ja ocekekuvame. pozz
vlav
Gold Boarder
Posts: 216
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Resen
The administrator has disabled public write access.
 
#21444
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 2
Gjoroski wrote:
Vo najava,
na prolet se nadevam deka ke uspeam da ja sostavam i ispecatam mojata prva kniga koja kako sto mozete da pretpostavite ke bide od oblasta na bodibildingot i fitnesot.


hmm


nesto od mene da dodadis.
‎"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventuallly it will subside and something else will take it's place. If I quit however it lasts forever" Mile' S.
invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2010/12/20 20:47 By invinsible.
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
#21447
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 20
Gjoroski wrote:
Vo najava,
na prolet se nadevam deka ke uspeam da ja sostavam i ispecatam mojata prva kniga koja kako sto mozete da pretpostavite ke bide od oblasta na bodibildingot i fitnesot.


хахаха се глеа дека не можеш без мене како што рече малиов СКОПСКО И СЕ Е МОЖНОООО
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...257258259260261262263...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда