Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...256257258259260261262...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#21303
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Antonio_Andonoski wrote:
A kolku ke cini konsultacija za da znam da ponesam nareden pat koga ke doagjam vo SK?

Можеби ќе има акција во одредени периоди со попуст од 20 % , слично како со ВИП членовите на форумот.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#21306
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
MaStaPe wrote:
Gjoroski wrote:
Veruvajte, ova e cisto so cel da se zastitat prijatelskite odnosi, a da se razgranici sto e profesionalno a sto druzenje.
Vie slobodno mozete da mi postavuvate prasanja ovde na forumot ili bilo kade, samo individualniot pristap e sosema nesto poinaku.


за стари пендери колку ке кошта аааа


Zavisi,so sino kartonce ili bez
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21307
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Antonio_Andonoski wrote:
A kolku ke cini konsultacija za da znam da ponesam nareden pat koga ke doagjam vo SK?
Zavisi od tipot na konsultacijata.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21308
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Baze wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
A kolku ke cini konsultacija za da znam da ponesam nareden pat koga ke doagjam vo SK?

Можеби ќе има акција во одредени периоди со попуст од 20 % , слично како со ВИП членовите на форумот.


Vo osnova nema da ima popusti. No se e stvar na raspolozenie.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21311
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 15
Gjoroski wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
A kolku ke cini konsultacija za da znam da ponesam nareden pat koga ke doagjam vo SK?
Zavisi od tipot na konsultacijata.Pa na primer za da se izvrsi monitoring na semata za vitaminizacija koja sum si ja sostavil
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#21312
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
1.000 denari.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21363
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Godinava, poleka no sigurno si zaminuva. Kakva, takva, pomalku ili poveke uspesna, ke ja stavime vo minatot. Istorija.
Definitivno, kolku i da sakam i da se obiduvam, od bilderite-funkcioneri, da napravam lica koi bi storile nesto za ovoj sport, gledam deka gubam vreme i ke mora da prevzemam mnogu raboti vo svoi race i na svoj vrat. Definitivno svativ deka jas sum toj koj ke treba da postavi temeli na ovoj sport, ako eventualno uspeam vo toa da opstoi kako sport vo nasava mkd.
Slednata godina, kontrola po klubovi, samo za da se definira koj e sportska organizacija a koj ne go interesira toa. Kako i voveduvanje na natprevaruvacki legitimacii kade ke bide napisana i istorijata na dosega postignastite nastapi na natprevaruvacot.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21375
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 0
Gjoroski wrote:
Godinava, poleka no sigurno si zaminuva. Kakva, takva, pomalku ili poveke uspesna, ke ja stavime vo minatot. Istorija.
Definitivno, kolku i da sakam i da se obiduvam, od bilderite-funkcioneri, da napravam lica koi bi storile nesto za ovoj sport, gledam deka gubam vreme i ke mora da prevzemam mnogu raboti vo svoi race i na svoj vrat. Definitivno svativ deka jas sum toj koj ke treba da postavi temeli na ovoj sport, ako eventualno uspeam vo toa da opstoi kako sport vo nasava mkd.
Slednata godina, kontrola po klubovi, samo za da se definira koj e sportska organizacija a koj ne go interesira toa. Kako i voveduvanje na natprevaruvacki legitimacii kade ke bide napisana i istorijata na dosega postignastite nastapi na natprevaruvacot.LIKE
andonoska ane andrijana
Expert Boarder
Posts: 126
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female trimceska. andrijana trimceskaa@yahoo.com ane_antonio@hotmail.co.uk Location: GOSTIVAR Birthday: 10/04
The administrator has disabled public write access.
 
#21376
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Поддршка имаш за ова Бобан, да се испрати инспекција по сите теретани низ републикава во сите градови да се има некои стандарди кои треба да ги исполнуваат,а не да вежбаме во пајажини и нечистотии без никакви услови,има многу сопственици на теретани кои не се замараат за спортот само гледат да извадат пари од корисниците на услуги,тоа мора да се среди.
И би било добро да се доенсат некои критериуми кои ке ги исполнуваат за нивно понатомошно работење.

Надополнување:
Мислам дека еднаш ако добро се сеќавам имаше речено дека теретаните плаќале само 100 евра годишно како дозвола за работа или така нешто беше ако се само 100 евра годишно,би било добро да се накачи цената,во тој случај ќе биде и зголемен наградниот фонд за држанвото првенство во ББ!
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
Last Edit: 2010/12/17 18:17 By TrajcheE.
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#21389
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
TrajcheE
ni tie 100 evra godinsno ne sakaat da gi platat.
Ovaa federacija e edinstvenata, kade klubovi clenuvaat samo ako imaat potreba i maka pred zakon, nemaat ekipa so koja bi se natprevaruvale, kako klub (sto e osnovna rabota vo sekoj sport i federacija), voopsto ne vodat griza za clenovite na klubovite koi se natprevaruvaci, koi im se edinstvenata reklama...ednostavno, ne gi interesira bodibildingot i fitnesot kako sport, a se krijat zad nego i od nego ziveat.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...256257258259260261262...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда