Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...255256257258259260261...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#21202
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 3
Ubivas so brojki, direktore.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#21206
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ништо не е намерно
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21214
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ispiriran i isprovociran od nastanite koi se slucija vomoeto skejodnevie, denovive ke moram da osmislam i postavam uslovi i nacin na sorabotka so site natprevaruvaci i rekreativci vo regionov.
Od sekogas sum bil vo sostojba da mu pomognam sekomu, bez paricen nadomestok. Iako se sirea glasini deka sum mnogu skap. Mozebi poradi faktot deka visokiot kvalitet odi i so visoka cena. No, za moja nesreka, nisto od toa nemam dosega naplateno.
Vo idnina, od utre, ke moram da gi definiram svoite odnosi od pricina sto moeto mislenje deka lugeto ne se vo sostojba da platat, bile pogresni. Se pojavuvaat razni sponzori, i razni silni momci, finansiski. Pa vreme e da se sostavi cenovnik i uslovi na sorabotka, so cel da se razgranici sluzbeno so privatno, za da se zadrzat prijatelski odnosi, vokolku go ima.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21219
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Прашање кое последниве денови најчесто го добивам, колку е висок Џеј Катлер.
За оние кои не знаат, 37 години старост, 175 висина и 120 кг тт.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21262
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Мислам дека во последните 10 години докажав што умеам и знам, кога обликувањето на телото е во прашање. Особено кога е потребно да се постигне форма, за плажа или за сцена на некој помалку или повеќе значаен натпревар. До сега, моето знаење го делев несебично и без паричен надоместок. Иако, за жал поголемиот број на оние на кои има имам помогнато, тоа подарено знаење подоцна ќе го рашират низ луѓето, но со соодветна наплата.
Боли кога некој ќе наплати подарок. А уште повеќе боли кога ќе се премине границата на пријателството и без никакво почитување ќе започнат етикетирања, а паралелно на тоа и инкасирање на подарокот.
Ако некој мисли дека јас, Бобан Ѓороски можам да му помогнам од денес па натаму, во обликувањето на своето тело, во помускулесто, јас и понатаму тоа ќе правам несебично, но од сега тоа ќе биде чисто професионално и со соодвента надокнада.

ОСНОВЕН ПАКЕТ.
-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување соодветна суплементација
-12 заеднички тренинзи и мониторинг на постигнатата форма

Цена, 100 Евра месечно

НАТПРЕВАРУВАЧКИ ПАКЕТ*
-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување соодветна суплементација
-редовен мониторинг на постигнатата форма и корекции во системите.
- 20 заеднички тренинга месечно.

Цена, 300 Евра месечно

ВИП ПАКЕТ*
-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување и обезбедување на соодветна суплементација
-24 заеднички тренинзи, редовен мониторинг на постигнатата форма и корекции во системите.
- 24 часа достапен за консултации.

Цена, 500 Евра месечно
*(подготовки за натпревар се во траење од 3 месеци минимум).

Трансформацијата е загарантирана.

Контакти на:
e-mail: gjoroski@herkules.com.mk
Тел. 077 745034
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/11/11 12:53 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#21278
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 1
Gjoroski wrote:
Мислам дека во последните 10 години докажав што умеам и знам, кога обликувањето на телото е во прашање. Особено кога е потребно да се постигне форма, за плажа или за сцена на некој помалку или повеќе значаен натпревар. До сега, моето знаење го делев несебично и без паричен надоместок. Иако, за жал поголемиот број на оние на кои има имам помогнато, тоа подарено знаење подоцна ќе го рашират низ луѓето, но со соодветна наплата.
Боли кога некој ќе наплати подарок. А уште повеќе боли кога ќе се премине границата на пријателството и без никакво почитување ќе започнат етикетирања, а паралелно на тоа и инкасирање на подарокот.
Ако некој мисли дека јас, Бобан Ѓороски можам да му помогнам од денес па натаму, во обликувањето на своето тело, во помускулесто, јас и понатаму тоа ќе правам несебично, но од сега тоа ќе биде чисто професионално и со соодвента надокнада.

ОСНОВЕН ПАКЕТ.
-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување соодветна суплементација
-12 заеднички тренинзи и мониторинг на постигнатата форма

Цена, 100 Евра месечно

НАТПРЕВАРУВАЧКИ ПАКЕТ*
-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување соодветна суплементација
-редовен мониторинг на постигнатата форма и корекции во системите.

Цена, 300 Евра месечно

ВИП ПАКЕТ*-составување начин на исхрана
-составување начин на вежбање
-составување соодветна суплементација
-заеднички тренинзи, редовен мониторинг на постигнатата форма и корекции во системите.

Цена, 500 Евра месечно
*(подготовки за натпревар се во траење од 3 месеци минимум).

Трансформацијата е загарантирана.

Тоа е, секогаш ќе има такви што не ценат доволно тоа што им е дадено. Според мене оваа одлука ви е правилна.
antonio88
Expert Boarder
Posts: 103
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#21292
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Veruvajte, ova e cisto so cel da se zastitat prijatelskite odnosi, a da se razgranici sto e profesionalno a sto druzenje.
Vie slobodno mozete da mi postavuvate prasanja ovde na forumot ili bilo kade, samo individualniot pristap e sosema nesto poinaku.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21297
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 20
Gjoroski wrote:
Veruvajte, ova e cisto so cel da se zastitat prijatelskite odnosi, a da se razgranici sto e profesionalno a sto druzenje.
Vie slobodno mozete da mi postavuvate prasanja ovde na forumot ili bilo kade, samo individualniot pristap e sosema nesto poinaku.


за стари пендери колку ке кошта аааа
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#21300
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 2
zalno e sto nekoi ljuge ja zloupotrebuvat dobrinata na ljugeto za licni interesi..

losi vremina se denes, samo nekoj da te zaebe, iskoristi, misli deka e popameten, vcudoneviden sum i od nekoi moi drugari so sum pominal raboti i imat hrabrost duri da pokusat..... mnogu kratkorocno gledat ljugeto denes... kapitalizam, zad grb duri...


live and learn, neprijatelite gi znajs ama prijatelite ne...
velat amerite
invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
#21301
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 15
A kolku ke cini konsultacija za da znam da ponesam nareden pat koga ke doagjam vo SK?
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1...255256257258259260261...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда