Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 1...253254255256257258259...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#21088
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 5
Paki wrote:
Pozdrav do momcite so lavovsko srce ...nasi uciteli ,drugari i idoli,dobra ekipa!

MADE IN MACEDONIA
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#21089
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
@ Gjoroski
mi treba sovet koja kombinacija da ja zeam.

hors power so animal cuts ili pak xpand so rapid cuts???
i prasanje okolu leutor...nesto za nego!

sakam da izgubam od masnite naslagi i da gi gi popunam gradite, osobeno problem imam so gorni gradi


Што се однесува до тренингот, мора да знам две работи. Што вежбаш и како тоа го вежбаш. Се случувало да препорачам вежби, исти кои вежбачот ги изведувал, немале ефект, а сето тоа било на погрешен начин. Во овој случај кај тебе, секој тренинг започнувај го со потисок на коса клупа, потоа оди со потисок на рамна и како трета вежба развлекување на коса клупа со еднорачни тегови. Ова е основа која може на многу начини да се модификува со додавање на други вежби, но како што реков на самиот почеток најбитен момент е начинот на нивното изведување.
За да ги изгубиш масните наслаги потребно е предходно да направиш промени во својот начин на исхрана и во зависност од степенот на масните наслаги на твоето тело, да започнеш со примена на кардио тренинг. Времетраењето на тој кардио тренинг зависи од твојата моментална форма. Во овој период можеш да започнеш со употреба на креатин. Од двете комбинации кои погоре ги напиша по состав е подобар Horse power. НО, верувајте ми кога ќе ви кажам дека секој организам знае да изреагира различно на еден ист продукт. Јас во животот сум пробал од сите марки и има марки кои не ми одговараат ни по вкус ни по реакција.
Топачите би ти ги препорачал да започнеш да ги употребуваш оној момент кога ќе достигнеш плафон со новиот начин на исхрана.

Idiot.
Долго време сум во овој спорт и жалосно е што неможам да најдам 5 луѓе кои навистина го сакаат бодибилдингот и фитнесот како спортови и би сториле се за нивна вистинска промоција.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21098
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 20
„ќе достигнеш плафон со новиот начин на исхрана.

Idiot.
Долго време сум во овој спорт и жалосно е што неможам да најдам 5 луѓе кои навистина го сакаат бодибилдингот и фитнесот како спортови и би сториле се за нивна вистинска промоција.[/quote]“
абе те глеам за чутек се спремаш
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2010/11/27 12:02 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#21099
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Ти си еден, пет барам
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21100
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 20
Gjoroski wrote:
Ти си еден, пет барам


hahahaha i жена ми 25 бара абре исти сте
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#21125
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Млада е затоа бара силни нешта вампир еден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21129
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Вака изгледа сериозен натопревар и пристап.

Dear President,

Please find attached the Entry Form for the Arnold Amateur Classic in Columbus, Ohio. The date for the event is from Thursday, March 3rd till Sunday March 6th 2011.

The Classic Bodybuilding and the Bikini categories have been added to the list.
The registration/weigh-in of the Classic Bodybuilding will be on Thursday 3rd March from 10:00am till 12:00 noon, with the Pre-judging starting at 1:00pm on Thursday.
Registration of the Bikini, Bodyfitness and Fitness categories will be on Thursday 3rd March from 3:00pm till 6:00pm, with the Pre-judging of these categories starting at 7:00pm on Thursday.
Registration for the Bodybuilding categories will be on Thursday 3rd March from 3:00pm till 6:00pm or Friday morning 4th March from 07:00am till 08:00am.

Please take note of these times.

Looking forward to receiving the entryform back.

Sending you my best regards,

William Tierney
IFBB General Secretary

Слични покани и јас праќам за Државно, но кого тоа го интересира...
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21133
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 0
dali na dieta moze da se jade pecena tikva onaa kako ja vikaat tikva banana ako znaete koja e i kakvi hranlivi vrednosti ima ako moze nekoj da mi odgovori
petar
Junior Boarder
Posts: 34
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#21134
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
petar wrote:
dali na dieta moze da se jade pecena tikva onaa kako ja vikaat tikva banana ako znaete koja e i kakvi hranlivi vrednosti ima ako moze nekoj da mi odgovori

Се зависи што сакаш да постигнеш со диетата и степенот како изгледаш. Инаку таа е богата со јаглени хидрати, кои можат да ти направат проблем, во зависност од формата која ја имаш и целта која сакаш да ја постигнеш.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21151
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 7 Years, 4 Months ago Karma: 2
Gjoroski wrote:
Вака изгледа сериозен натопревар и пристап.

Dear President,

Please find attached the Entry Form for the Arnold Amateur Classic in Columbus, Ohio. The date for the event is from Thursday, March 3rd till Sunday March 6th 2011.

The Classic Bodybuilding and the Bikini categories have been added to the list.
The registration/weigh-in of the Classic Bodybuilding will be on Thursday 3rd March from 10:00am till 12:00 noon, with the Pre-judging starting at 1:00pm on Thursday.
Registration of the Bikini, Bodyfitness and Fitness categories will be on Thursday 3rd March from 3:00pm till 6:00pm, with the Pre-judging of these categories starting at 7:00pm on Thursday.
Registration for the Bodybuilding categories will be on Thursday 3rd March from 3:00pm till 6:00pm or Friday morning 4th March from 07:00am till 08:00am.

Please take note of these times.

Looking forward to receiving the entryform back.

Sending you my best regards,

William Tierney
IFBB General Secretary

Слични покани и јас праќам за Државно, но кого тоа го интересира...da vidam da ne veruvam deka ke dojdis???

ima i rochester edno can/am toest canadian/american natural bodbuiding i fitness
invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
Go to topPage: 1...253254255256257258259...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда