Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 12345678...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#126
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 1
Pozdrav cestitam na web stranata !! Na pravo mesto vo prav moment
KRALJB)
Bakic
Senior Boarder
Posts: 50
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#127
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Мило ми е што си тука и што конечно ке почнеме со вистинско дружење и популаризирање на овие наши прекрасни спортови.
Љубо, добродојден си.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2009/05/17 02:04 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#128
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Мојот втор пост е дека скоро ќе пбјавам нешто на овие страни, КОШМАР ЗА СИТЕ ДУШМАНИ, а убаво за сите ББ вљубеници.
Смешно е што само малку луѓе имаат желба овој спорт вистински да опстои и да се популаризира, а голем број на смечни самонаречени стручњаци, само лаат а ништо не работат на негово подобрување. Слушам и некакви плачења како некому сум растурил нешто (што многу голем комплиметн за мене) инаку да не сум бил јас, тој некој ќе правел феноменлани нешта. Релативно млад сум, незнам точно колку ќе живеаам, но се додека живема нема да кубам време на плачење и наоѓање други виновници за моите неуспеси, туку ќе работам во корист на ББ и негово подобрување. Нормално, кој работи греши ( за разлика од оние кои само лаат) а и работејки се подобрува во своето работење и своите квалитети.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2009/06/04 01:11 By admin.
The administrator has disabled public write access.
 
#133
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 15
Bobi cestitki i od mene za ubavata stranica.

se nadevam deka tuka sekogas ke ima pozitivna atmosvera i dobro druzenje.

pozdrav do site clenovi
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#134
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Убаво Антонио. Такви ве сакам. Сите овде и тоа активни. Сакам да се движат работите. Само на тој начин ќе одиме напред. Очекувам многу скоро сите оние кои се со срце и душа во овој спорт, да бидат дел од оваа страна и да бидат активни, со свој допринос за поубаво утре.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#135
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 3
Очекуваме и вие да се ослободите од обврските, како би биле поактивни на форумот со информации и совети.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#139
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 5
Нашиот претседател секогаш има многу обрски !најголем процент од тие пбрски се обрските кој ги работи со цел да придонесе подобра иднина на овој бодибилдинг спортот во македонија,многу мал број на љубители на овој спорт го гледат и ценат трудот на нашиот претседател додека некој или се прават дека не забележуваат или се да не кажам ќорави (без навреда и ништо не гледаат ниту пак ценат.
во секој случај имаме претседател кој редовно и одлично си ја врши работата.
НАПРЕД ПРЕТСЕДАТЕЛЕ!
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#140
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
da da toa e tocno precedatelo si ja brka rabotata zato i e precedatel
HIMERA
vezbajte za da izgledate fit
ВИП
Posts: 22
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male bigpowerkili Location: kavadarci
The administrator has disabled public write access.
HIMERA
 
#145
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Претседателот работи толку колку што знае и може. Жалосно е што во МКД постојат многу кои знаат и можат повеќе од мене, меѓуроа во моментов полесно им е да лаат како кучиња. Додека караванот си врви.
Шала на страна, кога сите би допринеле барем малку за подобро на спортов, значи повеќе работа помалку критики, може многу да се направи.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#155
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
Се отвори форумов а? Конечно! Голем поздрав до г-дин Ѓороски, не се сомневам дека ке биде НАЈДОБАР форумов!!! Се знае кој е најдобар во спортот во државава! Само напред Боби и само успеси да ти се редат, на одличен пат си...Поздрав
Vasko
What the mind BELIEVES, the body can ACHIEVE!!!
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Skopje Birthday: 01/11
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда