Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Прашајте го Бобан Ѓороски
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 12345678...526
TOPIC: Прашајте го Бобан Ѓороски
***
#24
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Маркофлукс, Паки и Пине
добродојдовте на херкулес сајтот.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#43
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 4
Доста честитки, дајте прашања
Шала.
Топ страна и топ админ!

поздрав
Igor
HARDCORE
ВИП
Posts: 133
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mali1705981 igor_bbk"hotmail.com ZVER Location: Skopje Birthday: 05/17
The administrator has disabled public write access.
Effort = Results
 
#45
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 3
ОООО...ако е до Админот, Благодарам.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#85
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Вечерва следува убав одмор и утре рано наутро на пат за Бор.
Место каде ќе се одржи Балканското 2009.
Се бадевам на одличен прием и потврдување на барем, успехот од лани.
Следуваат премногу одлични фотки од секој агол од овој настан.
Се разбира, со HARDCORE логото на сцена
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#86
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
Cestitki i od mene za prekrasniot sajt i forum,krajno vreme bese...Se nadevam deka ke ima korisni informacii za site ,vklucuvajki gi i zenskite i pred se da ima druzenje...pozdrav od Dane od Stip
Daniela
Junior Boarder
Posts: 24
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female Location: Stip Birthday: 05/11
The administrator has disabled public write access.
 
#106
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Благодарам Дане и добродојде. Дефинитивно ова ќе биде место за дружење и поготово каде подееднакво ќе бидат застапени двата пола. Се надевам дека ќе бидеш и ти поактивна овде и ќе допринесеш во тоа.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#107
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 4
Top strana!!!....dobrenajdovme pa da se nadevame deka od ovaa strana ke izniknat dosta korisni imformacii vo oblasta na fitnesot i bodybuildingot...POZ
Boban
I will STOP winning when you STOP losing!!!
Gold Boarder
Posts: 174
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Bobo_biceps@hotmail.com Location: Ohrid
The administrator has disabled public write access.
GET big or DIE trying!!!
 
#109
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
stranava e najdobroto nesto i se nadevame deka za nekolku dena ke ima mn novi raboti po vrakanjeto na precedatelo os balkansko i so najnovi imformacii pozdrav
HIMERA
vezbajte za da izgledate fit
ВИП
Posts: 22
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male bigpowerkili Location: kavadarci
The administrator has disabled public write access.
HIMERA
 
#110
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 0
Cestitki do Boban i negovata dolgo ocekuvana web strana herkules.com.mk. Mu posakuvam uspesna i dolgovecna rabota...
Stefan Jakovski
ВИП
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#124
Re:Прашајте го Бобан Ѓороски 8 Years, 10 Months ago Karma: 150
Еве ме мене после неколку дена повторно овде, дома.
Вечерва ќе одморам, но утре ќе поставам убав материјал со многу форки од двете првенства. Куп-от на мКаедонија и Балканското.
Следува Европското следнито викенд во Нови Сад, каде повторно ќе бидеме дел.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678...526

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда